Produktų kategorijos

Prisijungę vartotojai

Dabar svetainėje 35 svečiai (-ių) ir vienas narys

Draugai

AUDI TUBE LIGHTS TFL PRIEKINIAI ŽIBINTAI

Nuo gruodžio mėnesio pradėjome prekiauti naujo tipo Audi priekiniais tuning žibintais - Tube Lights TFL priekiniai žibintai. Daugiau informacijos ir tikslius žibintų modelius rasite prie Jūsų automobiliui skirtų prekių, mūsų elektroninėje parduotuvėje.


PUSLAPIO ATNAUJINIMO DARBAI

DĖL TECHNINIŲ KLIŪČIŲ DINGO VISOS MŪSŲ PREKIŲ NUOTRAUKOS, KAIP ĮMANOMA GREIČIAU STENGSIMĖS JAS ATSTATYTI. JEIGU REIKALINGA KAŽKOKIOS PREKĖS NUOTRAUKA/OS, SIŲSKITE JOS KODĄ ELEKTRONINIU PAŠTU, MES PERSIŲSIME JUMS. ATSIPRAŠOME UŽ SUKELTUS NEPATOGUMUS!

Dėmesio, šiuo metu vyksta puslapio atnaujinimo darbai. Dėl tikslių prekių kainų, užsakymų, pristatymo terminų prašome kreiptis kontaktų skiltyje esančiais telefonais, elektroniniu paštu arba užpildyti klausimų formą. Atsiprašome už nepatogumus ir tikimės artimiausiu metu Jums pateikti atsinaujinusią versiją!

 


KAIP TEISINGAI PASIRINKTI XENON (KSENONINĘ) LEMPUTĘ AR KOMPLEKTĄ TINKANTĮ JŪSŲ AUTOMOBILIUI

Automobilio modelis 

Norėdami sužinoti lemputės modelį, kuris yra naudojamas Jūsų automobilyje, paspauskite ant žemiau esančios nuorodos:

AUTOMOBILYJE NAUDOJAMŲ LEMPUČIŲ GIDAS

Išsirinkite iš sarašo savo automobilio gamintoją, modelį, darbinį turį, bei lemputės tipą.

 

PASIDALINK SAVO AUTOMOBILIO NUOTRAUKA!

Norėdami palengvinti daugelio Jūsų "kančias", renkantis žibintų modelius, kurie atitiktų Jūsų lūkesčius, pradedame akciją - PASIDALINK SAVO AUTOMOBILIO NUOTRAUKA. Jos metu kiekvienas, atsiuntęs savo automobilio nuotrauką, kurioje matysis mūsų elektroninėje parduotuvė įsigyti žibintai, spoileriai, bamperiai, angel eyes ar kitos prekės, gaus 50 litų vertės nuolaidų kuponą, bet kuriai kitai prekei įsigyti*. Jūsų nuotraukų laukiame elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. . Iš anksto dėkojame ir tikimės aktyvaus Jūsų dalyvavimo.